בית אריזה תמר דבש

בבית האריזה תמר דבש במושב נעמה בבקעת הירדן הותקנה בקיץ האחרון ממיינת תמרים חדשה ומתוחכמת ביותר מבית חברת ELISAM האיטלקית.

כמו הרבה מערכות אלקטרוניות מהשורה הראשונה גם ממיינת התמרים של  ,ELISAM  בעלת ההספקים הגבוהים והדיוק בתהליך המיון, מצוידת ברכיבים אלקטרוניים (כרטיסים , ווסתי מהירות ועוד) מהמתוחכמים בעולם. על מנת להאריך את חיי המדף שלהם ומתוך רצון למנוע מקסימום עצירות ייצור, החליט בעל בית האריזה למקסם את ההגנה שלו על קו המיון החדש ורכשו מייצב אלקטרוני  בהספק תואם של KVA120 של חברת ORTEA .

מייצב המתח האלקטרוני יאפשר לבעל הבית לישון בשקט כשהוא יודע כי המערכות האלקטרוניות היקרות והאכותיות בהן השקיע מוגנות מפני תופעות הרסניות של מתח יתר, נחשולי מתח ושקיעות מתח וכי מובטחת לו עונת מיון רציפה עם מינימום הפסקות יצור והפסדים הנובעים מבעיות איכות חשמל .

מייצב המתח האלקטרוני של ORTEA מגן בצורה טורית על כל המערכות המחוברות אחריו מפני שקיעות מתח, קפיצות מתח וגם מתנודות מתחים איטיות.  מהירות תיקון מלא  תהיה עד 10 מילישניות – חצי מחזור. המייצב (בהתאם לדגם) יבטיח מתח מוצא נומינלי בדיוק של 0.5%. המייצב נטול סוללות , קומפקטי ואינו מצריך אחזקה משמעותית או תנאי טמפ’ מיוחדים (עד 45 מעלות ) כך שהחזר ההשקעה יהיה לרוב מאד מהיר.